Плоскі дахи: їх переваги

В даний час такий вид дахів стає популярним для заміських будинків. Сучасні матеріали та методи покрівельних робіт дозволяють змонтувати плоский дах на невеликому одноповерховому будиночку.

Отже, які ж переваги має плоский дах. Покрівля такого типу за площею набагато менше звичайної скатної, тому можна заощадити на матеріалах. До того ж будівництво її не займатиме багато часу, оскільки матеріали для робіт будуть знаходитися прямо під ногами, їх не потрібно щоразу піднімати або підносити. А це означає, що монтаж може зробити і невелика бригада досвідчених покрівельників.

Плоскі дахи мають зовсім невеликий ухил, який потрібен, щоб опади у вигляді води могли сходити самопливом.

Ще одна перевага плоского даху в тому, що вона дуже зручна в подальшому експлуатуванні. Тут можна зручно змонтувати блоки кондиціонера або вентиляційне обладнання тощо.

Обслуговування та профілактичний огляд на плоских дахах зробити легшим та безпечнішим. Тому плоскі дахи набагато дешевші та вигідніші.

Потрібно так само пам’ятати, що плоска покрівля є двох типів: традиційна та інверсійна. Відрізняються вони як призначенням, і особливістю покрівельних робіт. На традиційній покрівлі можна подихати свіжим повітрям, позасмагати чи просто відпочити. Інверсійна – це додаткова територія для облаштування майданчиків, невеликих садів, басейну. Такий вид називається експлуатованим.

Упорядковуючи свій будинок, головне визначиться зі своїми уподобаннями та бюджетом.

Спасибо за вашу заявку!

Дякую за вашу заявку!

Залишити заявку

Оставить заявку