Покрівельні роботи

А залежить це від вибору конструкції та якості виконаних покрівельних робіт.

Найпоширеніший варіант – плоский дах. Він використовується як для житлових, так промислових будівель. При будівництві плоского даху можна добре заощадити, оскільки він за площею завжди менший за скатний. До того ж зараз модно використовувати покрівлю як додаткове місце для проведення відпочинку на свіжому повітрі.

Але слід знати, що плоский дах має свої особливості: ухил поверхні не вище 1-3%. Тому різні опади з неї не скочуються. І матеріали для такої роботи мають підбиратись відповідально, відповідати всім технологічним показникам.

При невеликому бюджеті гарним рішенням стане монтаж покрівлі руберойдом. У руберойду мінімальне водопоглинання, отже: він має високі гідроізоляційні властивості. Так само, цей матеріал легко витримує дощ, град та сніг.

Недолік його лише в тому, що під впливом екстремального холоду та спеки він може дати тріщини. Тому довговічність та міцність даху безпосередньо залежить від якості виконання робіт з монтажу.

Ще один момент, який потрібно враховувати під час монтажу плоского даху – наявність флюгарків. Завдяки їм така покрівля може «дихати». Встановлюється флюгарка між утеплювачем та мембраною. Якщо зробити щось неправильно, то покрівлю замітатиме снігом і вона почне протікати.

Для монтажу плоскої покрівлі найкраще підібрати фахівців із великим досвідом та відповідним обладнанням, а також спеціалізовані бригади чи компанії.

Спасибо за вашу заявку!

Дякую за вашу заявку!

Залишити заявку

Оставить заявку