Правильно вибираємо руберойд

З його допомогою можна не тільки монтувати нові дахи, а й ремонтувати старі пошкоджені покриття. Цей матеріал збільшує захисні функції споруди від різких перепадів температур та високої вологості.

У руберойду багато властивостей через які він такий популярний: термін його служби дуже тривалий, він легкий у використанні і еластичний, має високий рівень міцності, може використовуватися на дахах з різним ступенем ухилу, оскільки має хороші показники гнучкості.

Рубероїд є різних видів. Його ціна залежить від матеріалу, з якого виготовляється основа: картон з високою щільністю або склополотно. Поверхня руберойду – це тугоплавкий бітум.

У продажу існують три різновиди руберойду:

– євроруберойд;

– склоруберойд;

– рубемаст.

Євроруберойд відрізняється від звичайного матеріалу своїм складом. Його основа – склотканина, а просочення – суміш бітуму із синтетичними каучуками. Він має відмінні гідроізоляційні якості, не боїться морозу та його експлуатаційний термін становить 20-30 років. Цей вид покриття відрізняється естетичними властивостями. Дуже привабливо виглядає на даху посипання з мінеральної крихти різних кольорів. До того ж, таке посипання відбиває сонячне проміння і тому менше нагрівається.

Якщо в основу класичного руберойду взято міцне скловолокно, цей матеріал називається склоруберойд. Його густина -3000-4000 г/кв. м, а прослужить він понад 15 років. Цей вид руберойду навіть за негативних температур залишається гнучким і не тріскається.

Під рублемастом ми побачимо аналог звичного для нас руберойду. Його основна відмінність у тому, що міцний картон просочується модифікованим (в’яженим) бітумом з мінеральними добавками. Посипання – гранітна крихта. Щільність Рубемасту – 2000 г/кв. м. Цей вид стійкий до деформації та дуже пластичний.

До того ж, розрізняють руберойд покрівельний та підкладковий. Для фінішного покриття використається покрівельний матеріал. У нього бітумна основа з крупнозернистим посипанням. Для гідроізоляції внутрішніх шарів застосовують руберойд з пилоподібним, дрібнозернистим посипанням.

Для крупнозернистого руберойду використовують посипання з кам’яної крихти, лускатого – слюдяний сланець, дрібнозернистого – пісок, а для пилоподібного – крейда. Технічні характеристики (маркування) можна переглянути на кожному рулоні руберойду.

І все ж, у будь-якому випадку проводити укладання руберойду фахівці рекомендують у суху та теплу погоду.

Спасибо за вашу заявку!

Дякую за вашу заявку!

Залишити заявку

Оставить заявку